WEST
АЛМАЗ АМУРСКИЕ ТИГРЫ АТЛАНТЫ ДИНАМО-РАУБИЧИ ДИНАМО СПБ КРАСНАЯ АРМИЯ ЛОКО МХК СПАРТАК РОССИЯ U18 РУССКИЕ ВИТЯЗИ САХАЛИНСКИЕ АКУЛЫ СКА-СЕРЕБРЯНЫЕ ЛЬВЫ СКА-1946 ХК МВД ХК РИГА
АВТО БЕЛЫЕ МЕДВЕДИ ИРБИС КУЗНЕЦКИЕ МЕДВЕДИ ЛАДЬЯ МАМОНТЫ ЮГРЫ ОЛИМПИЯ ОМСКИЕ ЯСТРЕБЫ РЕАКТОР САРМАТЫ СИБИРСКИЕ СНАЙПЕРЫ СНЕЖНЫЕ БАРСЫ СТАЛЬНЫЕ ЛИСЫ ТОЛПАР ТЮМЕНСКИЙ ЛЕГИОН ЧАЙКА
EAST
SKA-1946
Krasnaya Armiya
(0:1 4:0 2:1)
Photos
Tolpar
Kuznetskie Medvedi
(1:0 0:1 3:0)
Photos
Sarmaty
Omskie Yastreby
(0:0 1:1 0:3)
Photos
Chaika
Tyumensky Legion
(3:1 1:0 2:1)
Photos
Ladya
Sibirskie Snaipery
(0:3 1:1 0:0)
Photos
Loko
Sakhalinskie Akuly
(1:0 1:0 2:0)
Photos
Irbis
Avto
(0:0 1:1 1:0)
Photos
Olimpiya
Mamonty Yugry
(2:2 2:0 0:2 0:1)
Photos
Almaz
Amurskie Tigry
(2:1 4:0 2:1)
Photos
Dynamo SPb
HC MVD
(3:0 2:1 0:0)
Photos
Dinamo-Raubichi
U18
(0:1 1:2 1:1)
Photos
Reaktor
Belye Medvedi
(2:0 0:1 2:3 1:0)
Photos
Atlanty
Russkie Vityazi
(2:1 0:0 2:1)
Photos
SKA-1946
JHC Spartak
(1:0 0:0 1:0)
Photos
Tolpar
Sibirskie Snaipery
(1:0 2:1 1:3 0:1)
Photos
Sarmaty
Snezhnye Barsy
(0:0 0:0 0:0 0:1)
Photos
Chaika
Mamonty Yugry
(1:0 0:1 2:0)
Photos
Ladya
Kuznetskie Medvedi
(0:3 0:0 0:2)
Photos
Irbis
Belye Medvedi
(0:0 2:0 2:1)
Photos
Olimpiya
Tyumensky Legion
(2:3 2:0 1:2 0:1)
Photos
Almaz
Sakhalinskie Akuly
(3:1 1:1 2:0)
Photos
Reaktor
Avto
(0:0 1:0 2:0)
Photos
Loko
Amurskie Tigry
(0:0 0:1 3:0)
Photos
Atlanty
HC MVD
(1:0 1:0 0:3)
Photos
HK Riga
U18
(0:0 2:1 1:3)
Photos
Irbis
Mamonty Yugry
(1:1 1:0 0:1 0:1)
Photos
Reaktor
Tyumensky Legion
(0:2 5:1 4:1)
Photos
Chaika
Snezhnye Barsy
(0:0 2:0 0:0)
Photos
Atlanty
Amurskie Tigry
(0:1 0:3 3:3)
Photos
Olimpiya
Omskie Yastreby
(0:4 1:0 1:0)
Photos
Almaz
JHC Spartak
(2:0 0:1 2:1)
Photos
Loko
Krasnaya Armiya
(0:0 3:3 0:1)
Photos
Ladya
Avto
(1:0 0:2 2:0)
Photos
Tolpar
Avto
(0:0 0:0 1:1 0:1)
Photos
Chaika
Omskie Yastreby
(0:0 0:0 0:3)
Photos
Ladya
Belye Medvedi
(2:0 2:0 0:3)
Photos
Reaktor
Mamonty Yugry
(1:0 2:0 2:0)
Photos
Irbis
Tyumensky Legion
(4:0 1:0 4:0)
Photos
Olimpiya
Snezhnye Barsy
(1:4 0:1 0:2)
Photos
Almaz
Krasnaya Armiya
(0:0 0:1 1:1)
Photos
Dynamo SPb
Amurskie Tigry
(0:0 2:0 1:1)
Photos
Loko
JHC Spartak
(2:0 1:0 1:1)
Photos
Team East
Team West
start
at 18:00 msk
Photos
HK Riga
HC MVD
start
at 19:30 msk
Photos
HK Riga
Russkie Vityazi
start
at 19:30 msk
Photos
Sakhalinskie Akuly
HK Riga
start
at 06:00 msk
Photos
Kuznetskie Medvedi
Chaika
start
at 09:00 msk
Photos
Omskie Yastreby
Irbis
start
at 10:00 msk
Photos
Sibirskie Snaipery
Olimpiya
start
at 10:00 msk
Photos
Avto
Sarmaty
start
at 11:00 msk
Photos
Belye Medvedi
Stalnye Lisy
start
at 12:00 msk
Photos
JHC Spartak
Atlanty
start
at 13:00 msk
Photos
U18
Almaz
start
at 13:00 msk
Photos
HC MVD
SKA-1946
start
at 13:00 msk
Photos
Snezhnye Barsy
Reaktor
start
at 14:00 msk
Photos
Mamonty Yugry
Ladya
start
at 15:00 msk
Photos
Tyumensky Legion
Tolpar
start
at 15:00 msk
Photos
Kuznetskie Medvedi
Olimpiya
start
at 09:00 msk
Photos
Omskie Yastreby
Reaktor
start
at 10:00 msk
Photos
Sibirskie Snaipery
Chaika
start
at 10:00 msk
Photos
Avto
Stalnye Lisy
start
at 11:00 msk
Photos
Belye Medvedi
Sarmaty
start
at 12:00 msk
Photos
JHC Spartak
Dynamo SPb
start
at 13:00 msk
Photos
U18
Loko
start
at 13:00 msk
Photos
Russkie Vityazi
SKA-1946
start
at 13:00 msk
Photos
HC MVD
SKA-Serebryanye Lvy
start
at 13:00 msk
Photos
Snezhnye Barsy
Irbis
start
at 14:00 msk
Photos
Mamonty Yugry
Tolpar
start
at 15:00 msk
Photos
Tyumensky Legion
Ladya
start
at 15:00 msk
Photos
Sakhalinskie Akuly
SKA-1946
start
at 12:30 msk
Photos
Kuznetskie Medvedi
Reaktor
start
at 13:00 msk
Photos
HC MVD
Loko
start
at 13:00 msk
Photos
Omskie Yastreby
Ladya
start
at 14:00 msk
Photos
Sibirskie Snaipery
Irbis
start
at 15:30 msk
Photos
Belye Medvedi
Chaika
start
at 16:00 msk
Photos
Snezhnye Barsy
Tolpar
start
at 16:00 msk
Photos
Avto
Olimpiya
start
at 16:30 msk
Photos
Mamonty Yugry
Sarmaty
start
at 17:00 msk
Photos
Tyumensky Legion
Stalnye Lisy
start
at 17:00 msk
Photos
JHC Spartak
Dinamo-Raubichi
start
at 17:00 msk
Photos
Krasnaya Armiya
HK Riga
start
at 17:00 msk
Photos
U18
Atlanty
start
at 17:00 msk
Photos
Russkie Vityazi
Almaz
start
at 19:00 msk
Photos
Kuznetskie Medvedi
Irbis
start
at 09:00 msk
Photos
Omskie Yastreby
Tolpar
start
at 10:00 msk
Photos
Sibirskie Snaipery
Reaktor
start
at 10:00 msk
Photos
Avto
Chaika
start
at 11:00 msk
Photos
Belye Medvedi
Olimpiya
start
at 12:00 msk
Photos
JHC Spartak
HK Riga
start
at 13:00 msk
Photos
Krasnaya Armiya
Dinamo-Raubichi
start
at 13:00 msk
Photos
U18
Dynamo SPb
start
at 13:00 msk
Photos
Russkie Vityazi
Loko
start
at 13:00 msk
Photos
Snezhnye Barsy
Ladya
start
at 14:00 msk
Photos
Mamonty Yugry
Stalnye Lisy
start
at 15:00 msk
Photos
Tyumensky Legion
Sarmaty
start
at 15:00 msk
Photos
HC MVD
Almaz
start
at 17:00 msk
Photos

Scores & Schedules

Finished

Date # Teams Score online

12.03.13

Tuesday

4

Almaz - HC MVD 1:3 online

2

JHC Spartak - Energie 4:2 online

1

Atlanty - HK Riga 7:1 online

3

SKA-1946 - Dinamo-Shinnik 1:4 online

13.03.13

Wednesday

11

Belye Medvedi - Avto 3:5 online

9

Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 4:3 SO online

6

JHC Spartak - Energie 0:1 online

10

Stalnye Lisy - Tolpar -:+ online

12

Mamonty Yugry - Bars 6:5 online

8

Almaz - HC MVD 6:3 online

5

Atlanty - HK Riga 7:1 online

7

SKA-1946 - Dinamo-Shinnik 4:1 online

14.03.13

Thursday

13

Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 2:0 online

14

Stalnye Lisy - Tolpar 3:2 OT online

15

Belye Medvedi - Avto 3:1 online

16

Mamonty Yugry - Bars 2:3 SO online

16.03.13

Saturday

20

HC MVD - Almaz 4:3 OT online

17

HK Riga - Atlanty 1:7 online

18

Energie - JHC Spartak 3:2 OT online

19

Dinamo-Shinnik - SKA-1946 2:4 online

17.03.13

Sunday

22

Tolpar - Stalnye Lisy 3:2 online

24

Bars - Mamonty Yugry 1:3 online

27

HC MVD - Almaz 5:4 online

21

Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 1:5 online

23

Avto - Belye Medvedi 4:2 online

26

Dinamo-Shinnik - SKA-1946 1:8 online

25

Energie - JHC Spartak 1:4 online

18.03.13

Monday

28

Avto - Belye Medvedi 2:8 online

29

Bars - Mamonty Yugry 3:4 OT online

20.03.13

Wednesday

30

JHC Spartak - Energie 2:0 online

21.03.13

Thursday

31

Belye Medvedi - Avto 2:3 OT online

24.03.13

Sunday

32

Atlanty - HC MVD 1:0 SO online

33

JHC Spartak - SKA-1946 4:0 online

25.03.13

Monday

36

Omskie Yastreby - Tolpar 2:1 SO online

37

Mamonty Yugry - Avto 2:1 online

34

Atlanty - HC MVD 3:1 online

35

JHC Spartak - SKA-1946 5:0 online

26.03.13

Tuesday

38

Omskie Yastreby - Tolpar 5:2 online

39

Mamonty Yugry - Avto 4:3 online

28.03.13

Thursday

40

HC MVD - Atlanty 4:2 online

41

SKA-1946 - JHC Spartak 2:6 online

29.03.13

Friday

42

Tolpar - Omskie Yastreby 1:3 online

43

Avto - Mamonty Yugry 0:3 online

44

HC MVD - Atlanty 4:2 online

01.04.13

Monday

45

Atlanty - HC MVD 3:5 online

06.04.13

Saturday

46

JHC Spartak - Mamonty Yugry 3:4 OT online

07.04.13

Sunday

47

JHC Spartak - Mamonty Yugry 5:0 online

48

Omskie Yastreby - HC MVD 1:2 SO online

08.04.13

Monday

49

Omskie Yastreby - HC MVD 3:0 online

10.04.13

Wednesday

50

Mamonty Yugry - JHC Spartak 2:1 OT online

11.04.13

Thursday

52

Mamonty Yugry - JHC Spartak 1:2 online

51

HC MVD - Omskie Yastreby 1:5 online

12.04.13

Friday

53

HC MVD - Omskie Yastreby 3:1 online

14.04.13

Sunday

54

JHC Spartak - Mamonty Yugry 2:1 OT online

15.04.13

Monday

55

Omskie Yastreby - HC MVD 2:1 online

19.04.13

Friday

56

Omskie Yastreby - JHC Spartak 2:0 online

20.04.13

Saturday

57

Omskie Yastreby - JHC Spartak 6:2 online

23.04.13

Tuesday

58

JHC Spartak - Omskie Yastreby 4:2 online

24.04.13

Wednesday

59

JHC Spartak - Omskie Yastreby 4:2 online

26.04.13

Friday

60

JHC Spartak - Omskie Yastreby 1:0 online

29.04.13

Monday

61

Omskie Yastreby - JHC Spartak 6:1 online

30.04.13

Tuesday

62

Omskie Yastreby - JHC Spartak 3:2 OT online