WEST
АЛМАЗ АМУРСКИЕ ТИГРЫ АТЛАНТЫ ДИНАМО-РАУБИЧИ ДИНАМО СПБ КРАСНАЯ АРМИЯ ЛОКО МХК СПАРТАК РОССИЯ U18 РУССКИЕ ВИТЯЗИ САХАЛИНСКИЕ АКУЛЫ СКА-СЕРЕБРЯНЫЕ ЛЬВЫ СКА-1946 ХК МВД ХК РИГА
АВТО БЕЛЫЕ МЕДВЕДИ ИРБИС КУЗНЕЦКИЕ МЕДВЕДИ ЛАДЬЯ МАМОНТЫ ЮГРЫ ОЛИМПИЯ ОМСКИЕ ЯСТРЕБЫ РЕАКТОР САРМАТЫ СИБИРСКИЕ СНАЙПЕРЫ СНЕЖНЫЕ БАРСЫ СТАЛЬНЫЕ ЛИСЫ ТОЛПАР ТЮМЕНСКИЙ ЛЕГИОН ЧАЙКА
EAST
Avto
Kuznetskie Medvedi
(2:1 1:2 1:2)
Photos
Sarmaty
Tolpar
(2:0 1:2 3:1)
Photos
Chaika
Irbis
(0:0 1:0 2:1)
Photos
Krasnaya Armiya
U18
(1:1 1:1 2:1)
Photos
Olimpiya
Reaktor
(1:1 0:2 0:2)
Photos
Sarmaty
Tolpar
(0:1 2:1 0:0 0:1)
Photos
Krasnaya Armiya
U18
(0:1 2:3 0:1)
Photos
SKA-1946
Krasnaya Armiya
(0:1 4:0 2:1)
Photos
Tolpar
Kuznetskie Medvedi
(1:0 0:1 3:0)
Photos
Sarmaty
Omskie Yastreby
(0:0 1:1 0:3)
Photos
Chaika
Tyumensky Legion
(3:1 1:0 2:1)
Photos
Ladya
Sibirskie Snaipery
(0:3 1:1 0:0)
Photos
Loko
Sakhalinskie Akuly
(1:0 1:0 2:0)
Photos
Irbis
Avto
(0:0 1:1 1:0)
Photos
Olimpiya
Mamonty Yugry
(2:2 2:0 0:2 0:1)
Photos
Almaz
Amurskie Tigry
(2:1 4:0 2:1)
Photos
Dynamo SPb
HC MVD
(3:0 2:1 0:0)
Photos
Dinamo-Raubichi
U18
(0:1 1:2 1:1)
Photos
Reaktor
Belye Medvedi
(2:0 0:1 2:3 1:0)
Photos
Atlanty
Russkie Vityazi
(2:1 0:0 2:1)
Photos
SKA-1946
JHC Spartak
(1:0 0:0 1:0)
Photos
Tolpar
Sibirskie Snaipery
(1:0 2:1 1:3 0:1)
Photos
Sarmaty
Snezhnye Barsy
(0:0 0:0 0:0 0:1)
Photos
Chaika
Mamonty Yugry
(1:0 0:1 2:0)
Photos
Ladya
Kuznetskie Medvedi
(0:3 0:0 0:2)
Photos
Irbis
Belye Medvedi
(0:0 2:0 2:1)
Photos
Olimpiya
Tyumensky Legion
(2:3 2:0 1:2 0:1)
Photos
Almaz
Sakhalinskie Akuly
(3:1 1:1 2:0)
Photos
Reaktor
Avto
(0:0 1:0 2:0)
Photos
Loko
Amurskie Tigry
(0:0 0:1 3:0)
Photos
Atlanty
HC MVD
(1:0 1:0 0:3)
Photos
HK Riga
U18
(0:0 2:1 1:3)
Photos
Irbis
Mamonty Yugry
(1:1 1:0 0:1 0:1)
Photos
Reaktor
Tyumensky Legion
(0:2 5:1 4:1)
Photos
Chaika
Snezhnye Barsy
(0:0 2:0 0:0)
Photos
Atlanty
Amurskie Tigry
(0:1 0:3 3:3)
Photos
Olimpiya
Omskie Yastreby
(0:4 1:0 1:0)
Photos
Almaz
JHC Spartak
(2:0 0:1 2:1)
Photos
Loko
Krasnaya Armiya
(0:0 3:3 0:1)
Photos
Ladya
Avto
(1:0 0:2 2:0)
Photos
Tolpar
Avto
start
at 16:30 msk
Photos
Sarmaty
Kuznetskie Medvedi
start
at 17:00 msk
Photos
Chaika
Omskie Yastreby
start
at 17:00 msk
Photos
Ladya
Belye Medvedi
start
at 17:30 msk
Photos
Reaktor
Mamonty Yugry
start
at 18:00 msk
Photos
Irbis
Tyumensky Legion
start
at 18:30 msk
Photos
Olimpiya
Snezhnye Barsy
start
at 18:30 msk
Photos
Almaz
Krasnaya Armiya
start
at 18:30 msk
Photos
Dynamo SPb
Amurskie Tigry
start
at 18:30 msk
Photos
Loko
JHC Spartak
start
at 19:30 msk
Photos
Atlanty
Sakhalinskie Akuly
start
at 19:30 msk
Photos
Team East
Team West
start
at 18:00 msk
Photos
HK Riga
HC MVD
start
at 19:30 msk
Photos
HK Riga
Russkie Vityazi
start
at 19:30 msk
Photos
Sakhalinskie Akuly
HK Riga
start
at 06:00 msk
Photos
Kuznetskie Medvedi
Chaika
start
at 09:00 msk
Photos
Omskie Yastreby
Irbis
start
at 10:00 msk
Photos
Sibirskie Snaipery
Olimpiya
start
at 10:00 msk
Photos
Avto
Sarmaty
start
at 11:00 msk
Photos
Krasnaya Armiya
Dynamo SPb
start
at 11:00 msk
Photos
Belye Medvedi
Stalnye Lisy
start
at 12:00 msk
Photos
JHC Spartak
Atlanty
start
at 13:00 msk
Photos
U18
Almaz
start
at 13:00 msk
Photos
HC MVD
SKA-1946
start
at 13:00 msk
Photos
Snezhnye Barsy
Reaktor
start
at 14:00 msk
Photos
Mamonty Yugry
Ladya
start
at 15:00 msk
Photos
Tyumensky Legion
Tolpar
start
at 15:00 msk
Photos
Kuznetskie Medvedi
Olimpiya
start
at 09:00 msk
Photos
Omskie Yastreby
Reaktor
start
at 10:00 msk
Photos
Sibirskie Snaipery
Chaika
start
at 10:00 msk
Photos
Avto
Stalnye Lisy
start
at 11:00 msk
Photos
Belye Medvedi
Sarmaty
start
at 12:00 msk
Photos
JHC Spartak
Dynamo SPb
start
at 13:00 msk
Photos
U18
Loko
start
at 13:00 msk
Photos
Russkie Vityazi
SKA-1946
start
at 13:00 msk
Photos
HC MVD
SKA-Serebryanye Lvy
start
at 13:00 msk
Photos
Snezhnye Barsy
Irbis
start
at 14:00 msk
Photos
Mamonty Yugry
Tolpar
start
at 15:00 msk
Photos
Tyumensky Legion
Ladya
start
at 15:00 msk
Photos
Sakhalinskie Akuly
SKA-1946
start
at 12:30 msk
Photos
Kuznetskie Medvedi
Reaktor
start
at 13:00 msk
Photos
HC MVD
Loko
start
at 13:00 msk
Photos
Omskie Yastreby
Ladya
start
at 14:00 msk
Photos
Sibirskie Snaipery
Irbis
start
at 15:30 msk
Photos
Belye Medvedi
Chaika
start
at 16:00 msk
Photos
Snezhnye Barsy
Tolpar
start
at 16:00 msk
Photos
Avto
Olimpiya
start
at 16:30 msk
Photos
Mamonty Yugry
Sarmaty
start
at 17:00 msk
Photos
Tyumensky Legion
Stalnye Lisy
start
at 17:00 msk
Photos
JHC Spartak
Dinamo-Raubichi
start
at 17:00 msk
Photos
Krasnaya Armiya
HK Riga
start
at 17:00 msk
Photos
U18
Atlanty
start
at 17:00 msk
Photos
Russkie Vityazi
Almaz
start
at 19:00 msk
Photos
Kuznetskie Medvedi
Irbis
start
at 09:00 msk
Photos
Omskie Yastreby
Tolpar
start
at 10:00 msk
Photos
Sibirskie Snaipery
Reaktor
start
at 10:00 msk
Photos
Avto
Chaika
start
at 11:00 msk
Photos
Belye Medvedi
Olimpiya
start
at 12:00 msk
Photos
JHC Spartak
HK Riga
start
at 13:00 msk
Photos
Krasnaya Armiya
Dinamo-Raubichi
start
at 13:00 msk
Photos
U18
Dynamo SPb
start
at 13:00 msk
Photos
Russkie Vityazi
Loko
start
at 13:00 msk
Photos
HC MVD
Almaz
start
at 13:00 msk
Photos
Snezhnye Barsy
Ladya
start
at 14:00 msk
Photos
Mamonty Yugry
Stalnye Lisy
start
at 15:00 msk
Photos
Tyumensky Legion
Sarmaty
start
at 15:00 msk
Photos

World Cup

About the tournament

...